Kontakt

Dowiedz się na jaką kwotę możesz liczyć za błąd medyczny.

Ponosimy wszystkie koszty prowadzenia sprawy przed sądami aż do uzyskania
prawomocnego wyroku (koszty wpisu sądowego, biegłych, obsługi prawnej).

ZADZWOŃ: +48 22 125 50 10

Dane kontaktowe

Capital Lex Kancelaria Prawno-Podatkowa S.A.

ul. Hoża 86, 00-682 Warszawa

Jeśli nie jesteś pewny jak ubiegać się o odszkodowanie za błąd medyczny lub czy twoja sprawa nie uległa przedawnieniu skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z często zadawanym pytaniem jakim jest: jak pozwać szpital lub jak udowodnić błąd w sztuce lekarskiej.

Będziemy reprezentować cię nie tylko przed ubezpieczycielami, ale również przed Wojewódzką Komisją ds. Orzekania O Zdarzeniach Medycznych oraz przed Sądem w sprawach cywilnych i prawnych.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, a każdy klient jest dla nas tak samo ważny. Z nami zyskasz spokój i pewność, że za błąd medyczny, którego doświadczyłeś uzyskasz najwyższe odszkodowanie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, możesz również opisać nam historię swojej choroby mailowo załączając do niej dokumenty medyczne, jeśli oczywiście je posiadasz. Jeśli nie, pomożemy Ci je zdobyć.

Oczywiście zachęcamy też do wizyty w naszym biurze. Zapewniamy kameralną atmosferę i dyskrecję. To Ty zdecydujesz, które informacje zostaną przedstawione w sądzie.