O nas

Jesteśmy kancelarią prawną pomagającą uzyskać odszkodowanie za błędy medyczne oraz błędy lekarskie.

Nasze profesjonalizm i skuteczność w prowadzonych sprawach, jak również indywidualne podejście do każdej rozpatrywanej sprawy dało nam nie tylko grono zadowolonych klientów ale również pozwoliło nam zebrać bogate doświadczenie w działaniu na rzecz uzyskania należnego odszkodowania za błędy medyczne.

 W skład naszej kadry wchodzą specjaliści, których doświadczenie i szeroka wiedza pozwala uzyskać naszym klientom rekompensatę za wszelkie szkody związane z nieprawidłową opieką w placówce medycznej.

Jak działamy?

Aby nasi klienci wiedzieli, że w pełni angażujemy się w powierzoną nam sprawę nie pobieramy opłat z góry, bierzemy na siebie wszelkie koszty, jakie generują sprawy sądowe czyli koszty biegłych, wpisu sądowego i obsługi prawnej. Prowadzimy naszego klienta, aż do uzyskania satysfakcjonującego, prawomocnego wyroku.

Nasi prawnicy zajmujący się błędami lekarskimi, to przede wszystkim przyjaźnie nastawieni ludzie, którzy potrafią zrozumieć, że ofiary błędów medycznych często nie zdają sobie sprawy jakie mają prawa, co im się należy, jakie dokumenty powinni zebrać, a do tego nie mają pojęcia, a najczęściej siły do walki o należne im odszkodowania.

Co nas charakteryzuje

Uczciwość

Oferowana przez nas kompleksowa obsługa prawna jest uczciwa i przeprowadzana w możliwie najszybszy sposób, ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ważny jest czas w postępowaniach związanych z błędami medycznymi.

Pomoc

Jeśli nasz klient nie ma skompletowanej całej, niezbędnej do uzyskania odszkodowania dokumentacji medycznej, pomagamy ją uzyskać.

Przejrzystość

Opisujemy przykładowe, prowadzone przez nas sprawy, aby osoby dopiero poszukujące pomocy wiedziały, że nie są same ze swoim problem oraz miały przykładowy pogląd jak prowadzone są podobne postępowania o odszkodowania za błędy medyczne.

Mobilność

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, możemy również dojechać do klienta.

Zaangażowanie

Zajmujemy się również sprawami, które miały miejsce kilka lat wstecz, ponieważ w naszym odczuciu prawo do zadośćuczynienia nigdy nie powinno się przedawniać.

Jacy są nasi pracownicy

Pewnie zastanawiasz się jakich ludzi zatrudniamy i kto będzie zajmował się twoją sprawą.

Nasi prawnicy od spraw medycznych posiadają cechy takie jak:

Dyskrecja
Zobowiązuje nas do niej tajemnica zawodowa. Możesz powierzyć nam wszelkie informacje dotyczące twojego stanu zdrowia i prowadzonej sprawy, ale ostatecznie to ty zdecydujesz, które z nich będziemy mogli ujawnić.
Lojalność
Chronimy prawa klienta przy jednoczesnym poszanowaniu prawa. Działamy zawsze na korzyść klienta.
Profesjonalizm
Podlegamy poleceniom naszego klienta i działamy tylko i wyłącznie w jego interesie. Nie pozostajemy pod wpływem osób trzecich i nie działamy na korzyść placówek oraz instytucji państwowych i prywatnych.

Co jeszcze musisz wiedzieć

 Jeśli zdecydujesz się powierzyć sprawę doświadczonej kancelarii prawniczej, masz o wiele większe szansę na uzyskanie kilkakrotnie wyższego odszkodowania, niż gdybyś chciał poprowadzić sprawę sam. Do tego adwokat do spraw medycznych poprowadzi sprawę znacznie szybciej i sprawniej, ze względu na kompetencje i doświadczenie.

Działamy na terenie całego kraju, więc nawet jeśli od klienta dzieli nas odległość wielu kilometrów, podejmiemy się współpracy. Podejmiemy się jej również wtedy, gdy winny odpowiedzialny za uszczerbek na zdrowiu nie został ustalony.

W naszych działaniach w walce o odszkodowania za błędy medyczne wspierają nas również lekarze specjalizujący się w różnych dziedzinach medycyny.

Jeśli uważasz, że ty lub ktoś z twojego najbliższego otoczenia został dotknięty błędem w sztuce lekarskiej skontaktuj się z nami.

Gwarantujemy, że nie zawiedziemy twojego zaufania i pomożemy Ci uzyskać rekompensatę za poniesione cierpienie.

Jeśli masz do nas pytania,

które nadal pozostają bez odpowiedzi zapraszamy do kontaktu telefonicznego, osobistego lub jeśli wolisz możesz do nas napisać i na spokojnie opisać wszystkie wydarzenia i błędy medyczne, które naraziły twoje zdrowie i życie na szwank. Postaramy skontaktować się z tobą w jak najkrótszym czasie.

KONTAKT
KONTAKT